O mnie

Pomagam ludziom zmieniać nawyki żywieniowe już od ponad 15 lat, a własną poradnię dietetyczną założyłam w 2009 roku.

Ukończyłam magisterskie studia na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji (kierunek żywienie człowieka i dietetyka) oraz Podyplomowe Studia „Poradnictwo Dietetyczne i Żywieniowe” w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i „Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie” na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Odkąd założyłam własną firmę, prowadzę także szkolenia i warsztaty dla firm.

Obecnie, od 2018 roku jestem wykładowczynią akademicką.

Jestem autorką książki „Super Żywność czyli superfoods po polsku”. A obecnie pracuję nad kolejną książką, której tytułu nie mogę jeszcze zdradzić.

Wierzę w holistyczne podejście do zdrowia człowieka. Dlatego do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie i staram się wspierać go w nierzadko trudnym procesie jakim jest zmiana diety. Pragnę zmienić Twoje nawyki żywieniowe na stałe. Nie oceniam, a słucham i proponuję rozwiązania, które obok stanu zdrowia, biorą pod uwagę także Twoje preferencje żywieniowe. Wszystko po to by dieta była dla Ciebie nie tylko zdrowa, ale i smaczna.

Lubię dzielić się swoją wiedzą, dlatego współpracuję z wieloma ludźmi ze świata mediów. Owocem tej współpracy są publikacje obejmujące tematykę żywności i diety w czasopismach oraz wystąpienia eksperckie w programach telewizyjnych i audycjach radiowych. Z treścią niektórych z nich możesz zapoznać się tutaj: W mediach. 

CERTYFIKATY