O mnie

Celem Poradni Dietetycznej Foodarea jest promowanie zasad zdrowego żywienia oraz wdrożenie ich już na stałe w Twoje życie.

Ukończyłam magisterskie studia na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji (kierunek żywienie człowieka i dietetyka) oraz Podyplomowe Studia „Poradnictwo Dietetyczne i Żywieniowe” w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i „Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie” na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Obecnie jestem wykładowczynią akademicką na Wydziale Dietetyki w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. 

Jestem autorką książki „Super Żywność czyli superfoods po polsku”. 

Poradnię Dietetyczną Foodarea założyłam w 2009 roku. Uczę jak zadbać o siebie poprzez zdrową dietę. Wierzę w holistyczne podejście do zdrowia człowieka. Dlatego do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie i staram się wspierać go w nierzadko trudnym procesie jakim jest zmiana diety. Pragnę zmienić Twoje nawyki żywieniowe na stałe. Nie oceniam, a słucham i proponuję rozwiązania, które obok stanu zdrowia, biorą pod uwagę także Twoje preferencje żywieniowe. Wszystko po to by dieta była dla Ciebie nie tylko zdrowa, ale i smaczna.

Moimi autorskimi przepisami dzielę się z Pacjentami przygotowując smaczne plany żywieniowe. Część z tych przepisów znajdziesz także w mojej książce „Super Żywność czyli superfoods po polsku”.

Wierzę, że dieta to nie tylko sposób odżywiania, to styl życia. 

Mam doświadczenie  w prowadzeniu szkoleń i warsztatów z zakresu prawidłowego odżywiania i zdrowego odchudzania w firmach, które dbają o zdrowie swoich pracowników. Biorę także udział w opiniowaniu oraz promocji interesujących i bezpiecznych produktów spożywczych. Mam głowę pełną pomysłów i jestem otwarta na ciekawe propozycje.

Lubię dzielić się swoją wiedzą, dlatego współpracuję z wieloma ludźmi ze świata mediów. Owocem tej współpracy są publikacje obejmujące tematykę żywności i diety w czasopismach oraz wystąpienia eksperckie w programach telewizyjnych i audycjach radiowych. Z treścią niektórych z nich możesz się tutaj: W mediach. 

CERTYFIKATY