Oferta dla firm

Działalność Poradni Dietetycznej Foodarea obejmuje szeroko pojętą ofertę dla firm.

Od początku swojej działalności przeprowadziłam kilkadziesiąt warsztatów i szkoleń dla firm, które dbają o zdrowie swoich pracowników. Tutaj przykładowe tematy szkoleń

Przeprowadziłam  szkolenia i warsztaty z zakresu zdrowego odżywiania dla pracowników firm, m.in: USP Zdrowie, Grupa Żywiec S.A., Mattel Sp. z o. o., P4 Sp. z o. o.

W 2016 roku, w związku z wprowadzaniem na rynek nowej marki suplementu Artresan Efekt, opracowałam i przeprowadziłam szkolenie dla pracowników firmy USP Zdrowie Sp. z o. o. o tematyce wpływu diety na zdrowie stawów. 

Dla tej samej firmy realizowałam nagrania szkoleniowe dla farmaceutów dotyczące wprowadzenia nowych suplementów na rynek. 

W podejmowanych przeze mnie do tej pory projektach ważna była pomysłowość oraz niestandardowe myślenie. Współtworzyłam propagującą zdrowy styl życia aplikację „Befit”., która wymagała ode mnie ciekawego i niekonwencjonalnego przedstawienia wiedzy żywieniowej. Byłam ekspertką „Zadbaj o zdrowie kompleksowo”., w której pełniłam rolę pomysłodawcy i realizatora części dietetycznej programu. Podczas trwania tego projektu brałam udział w dietetycznych czatach, w których odpowiadałam na pytania od uczestników akcji.

Współpracowałam w zakresie opracowania materiałów promocyjnych dla produktu diety bardzo niskokalorycznej VLCD „DietaLight”(klient: firma Axcellus).

Ponadto jestem konsultantem poradnika „Sztuka Dobrego Życia” i książki kucharskiej „Życie ma smak” autorstwa Marioli Bojarskiej – Ferenc.

Od 2013 roku dzielę się swoją wiedzą na temat żywności i wpływu diety na zdrowie pisząc artykuły dla portalu hellozdrowie.pl

W ofercie dla firm proponuję zarówno indywidualne konsultacje pracowników, jak i szkolenia grupowe, a także pisanie i redagowanie artykułów do pism i na strony internetowe, opiniowanie produktów spożywczych, wystąpienia w Mediach, udział w konferencjach prasowych, komponowanie jadłospisu z określonymi produktami oraz wiele, wiele innych.

Jestem otwarta na nowe propozycje. Masz pomysł na współpracę ze mną? Zadzwoń lub napisz czego oczekujesz!