O mnie

_DSF4607 (1)Celem Poradni Dietetycznej Foodarea jest promowanie zasad zdrowego żywienia oraz wdrożenie ich już na stałe w Twoje życie.

Jestem dietetykiem z wykształcenia, członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Ukończyłam magisterskie studia na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji (kierunek żywienie człowieka i dietetyka) oraz Podyplomowe Studia „Poradnictwo Dietetyczne i Żywieniowe” w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, a także „Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie” na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Poradnię Dietetyczną Foodarea założyłam w 2009 roku. Uczę jak zadbać o siebie poprzez zdrową dietę. Specjalizuję się w zdrowym odchudzaniu oraz dietoprofilaktyce i dietoterapii chorób zależnych od diety. Wierzę w holistyczne podejście do zdrowia człowieka. Dlatego do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie i staram się wspierać go w nierzadko trudnym procesie jakim jest zmiana diety. Nie zależy mi na krótkotrwałej współpracy opierającej się tylko na przygotowaniu tygodniowego czy dwutygodniowego jadłospisu. Pragnę zmienić Twoje nawyki żywieniowe na stałe!  Nie oceniam, słucham. Proponuję rozwiązania, które obok stanu zdrowia, biorą pod uwagę także Twoje preferencje żywieniowe, po to by dieta była dla Ciebie zdrowa i smaczna. Każdy Twój sukces jest dla mnie powodem do radości. Z tego powodu podczas konsultacji nie tylko edukuję, ale i  wspieram i motywuję.

Wierzę, że dieta to nie tylko sposób odżywiania, to styl życia. 

Mam doświadczenie  w prowadzeniu szkoleń i warsztatów z zakresu prawidłowego odżywiania i zdrowego odchudzania w firmach, które dbają o zdrowie swoich pracowników. Biorę także udział w opiniowaniu oraz promocji interesujących i bezpiecznych produktów spożywczych. Mam głowę pełną pomysłów i jestem otwarta na ciekawe propozycje.

Lubię dzielić się swoją wiedzą, dlatego współpracuję z wieloma ludźmi ze świata mediów. Owocem tej współpracy są publikacje obejmujące tematykę żywności i diety w czasopismach oraz wystąpienia eksperckie w programach telewizyjnych i audycjach radiowych. Z treścią niektórych z nich możesz się tutaj: W mediach. Jako ekspert ds. żywienia wspierałam tworzenie poradnika  „Sztuka dobrego życia”  i książki kucharskiej Życie ma smak oraz aplikacji propagującej zdrowy tryb życia Be Fit. 

Od kilku lat piszę artykuły na temat diety i żywienia dla portalu hellozdrowie.pl. Jestem ekspertką ogólnodostępnej kampanii propagującej zdrowy styl życia „Zadbaj o zdrowie kompleksowo”.

Prywatnie jestem mamą. Prowadzę Bloga Alicja w krainie diety, o macierzyństwie okiem dietetyka, na którym poruszam tematy związane z żywieniem podczas ciąży, laktacji i żywieniem dzieci. Uwielbiam jeść i gotować 🙂 Lubię aktywnie spędzać czas. Jestem miłośniczką podróży, kotów i dobrej książki.

CERTYFIKATY