Poradnia Dietetyczna Pruszków

Cześć! Nazywam się Małgosia Różańska. Jako dietetyk zajmuję się promocją zdrowego żywienia: prowadzę szkolenia i warsztaty w firmach, szkołach i przedszkolach oraz prowadzę konsultacje z pacjentami. Specjalizuję się głównie w dietoterapii nadwagi i otyłości, insulinooporności, chorób autoimmunologicznych, dny moczanowej, trądziku. Przygotowana przeze mnie dieta, jest nie tylko zdrowa i dopasowana pod Ciebie, ale również smaczna i prosta.

Lokalnie działam w Pruszkowie, ale oferuję również konsultacje online.

W czym mogę Ci pomóc?

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do mojego newslettera i otrzymaj tygodniową dietę 1800kcal!

Sklep

Poradnia dietetyczna na Instagramie

Opinie Klientów

„Współpraca z Panią Małgosią to czysta przyjemność. Jasno tłumaczy co i dlaczego dzieje się z naszym ciałem, czego potrzebujemy, żeby skutecznie i zdrowo schudnąć. Skutecznie wpływa na zmianę nawyków żywieniowych, które łatwo utrzymać nawet po zakończeniu procesu odchudzania. Jest zawsze do dyspozycji, otwarta na pytanie i propozycje spraw do omówienia. Bardzo polecam!”

Julia Chondzynska, znanylekarz.pl

„Po ciąży pomogła mi schudnąć (-10kg), służyła radą jak zdrowo odżywiać małe dziecko. Zwróciłam się też o pomoc w drugiej ciąży w celu przygotowania się do laktacji (pierwsze dziecko karmiłam krótko). Dzięki radom Pani Małgosi karmię już piąty miesiąc bez żadnych problemów. Zawsze mogę zwrócić się do niej o pomoc i pozostaję pod jej opieką mimo, że nie widujemy się już regularnie. Nauczyła mnie jak zdrowo odżywiać siebie i całą rodzinę, często podsyła ciekawe przepisy na zdrowe potrawy. Polecam z całego serca, jest wszechstronnym specjalistą.”

– Asia, znanylekarz.pl

„Pani dietetyk Małgorzata Różańska to świetny fachowiec, a przy tym przemiła osoba, można by z nią godzinami rozmawiać :-). Dzięki niej możesz nauczyć się jak zdrowo jeść, a przy tym gubić zbędne kilogramy bez drastycznych wyrzeczeń. Wskaże jakich błędów nie popełniać, jak funkcjonować z nietolerancja pokarmową czy alergią oraz podzieli się wieloma przepisami. Polecam skorzystać z wiedzy Pani Małgorzaty a na pewno nikt nie pozaluje!!!”

– Sylwia Dzida, Facebook.com